Apie gegužės 3-iosios konstituciją

😖Ir vėl atsirado protinguolių, siūlančių panaikinti Gegužės 1-ąją kaip šventinę dieną. Šį kartą, vietoj jos siūloma švęsti gegužės 3-ąją – Abiejų Tautų Respublikos Konstitucijos dieną.
✅ Palaikome gegužės 3-iosios dienos įtraukimą į šventinių dienų sąrašą, bet kodėl tai daryti gegužės 1-osios sąskaita? Abi dienos yra svarbios demokratiškais principais besivadovaujančiai visuomenei.
👉Nestebina, kad tokią pataisą teikia konservatorius Laurynas Kasčiūnas, kuris savo politinėje istorijoje jau yra pasižymėjęs kaip stambaus kapitalo, MG Baltic, partneris viešuosiuose klausimuose🤑
⁉️ Tačiau įdomu, kaip savo dalyvavimą šioje parlamentarų grupėje paaiškina Tomas Vytautas Raskevičius – ar žmogaus teisių klausimai neįtraukia darbuotojų? Ar darbuotojų diena simboliškai aukojama vardan konservatorių pritarimo partnerystės įstatymui? Būtų įdomu sulaukti komentaro🙂
👉 Plačiau apie gegužės 3-iosios konstituciją, ką apie ją sakė Marksas ir kodėl ji turi būti svarbi mums šiandien skaitykite Karolio Dambrausko komentare.
 
 
 

Leave a comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *