Taryba

Kas metus vyksta visuotinis narių susirinkimas, kuriame išrenkama taryba ir pirmininkas. Šiuo metu taryboje išrinkti 12 narių, po 6 atstovus iš Kauno ir Vilniaus skyrių. G1PS pirmininku nuo 2019 m. išrinktas Jurgis Valiukevičius.

G1PS laikosi atvirumo ir demokratiškumo principų, dėl to nei taryba, nei pirmininkas nėra vienvaldžiai organai – svarbūs sprendimai derinami viešai, atsiklausiant visų narių pritarimo ir nuomonės.

G1PS tarybos susirinkimai vyksta kartą į ketvirtį. Šie susirinkimai yra atviri kitiems nariams, apie jų datą pranešame iš anksto bendru el. paštu.

2021–2022 m. G1PS taryba

Agnė Bagdžiūnaitė (Kauno skyrius): dirba kultūros sektoriuje ir laisvu nuo darbo laiku bando prisidėti prie kitų veiklų, tokių kaip G1PS.

 

 

 

Denisas Kolomyckis (Vilniaus skyrius): tarpdisciplininio meno kūrėjas, aktyvistas, veikiantis LGBTQ+, moterų ir žmogaus teisių srityse.

 

 

 

Emilija Švobaitė (Vilniaus skyrius): studijavo meno istoriją Goldsmiths koledže Londone, baigė Prancūzų filologijos studijas Vilniaus universitete, o šiuo metu yra darbo teisės magistrantė.

 

 

Jurgis Valiukevičius (Kauno skyrius): užsiima įvairiomis veiklomis – statybomis, maisto gaminimu, publicistinių straipsnių rašymu. Baigė VDU filosofijos bakalaurą, daugiausiai laiko skiria darbuotojų teisių sričiai.

 

 

Justas Korsakovas (Vilniaus skyrius): žmogaus teisių magistras ir socialinių judėjimų tyrėjas. Turi patirties darbo, lyties ir migracijos aktyvizme.

 

 

 

Paolo Stefanoni (Vilniaus skyrius): Esu italas, migrantas ir internacionalistas. Tai, ką kasdien darau, nepriklauso nuo mano profesijos ar išsilavinimo lygio.

 

 

 

Tomas Baravykas (Kauno skyrius): išbandęs įvairias profesijas, nuo programuotojo iki fabriko darbininko, šiuo metu dažniausiai gyvena virtuvėje (kepa pyragus, duoną, sausainius ar ką kitą) arba statybose. Baigė KTU vadybos bakalaurą.

 

 

Tomas Marcinkevičius (Vilniaus skyrius): vertėjas, redaktorius, publicistas, VDU politikos mokslų doktorantas, portalo gpb.lt redkolegijos narys.

 

 

 

Viktorija Kolbešnikova (Kauno skyrius): viena iš festivalio „Kreivės“ organizatorių, Lietuvos queer archyvo iniciatorių, gpb.lt ir žurnalo „Lūžis“ redkolegijos narė. Augina šunį ir mėgsta ilgai miegoti.

 

 

Vuk Vukotić (Vilniaus skyrius): Vilniaus universiteto dėstytojas ir Lietuvių kalbos instituto mokslo darbuotojas. Rašo straipsnius ir knygas, laisvalaikiu užsiima aktyvizmu. Labiausiai rūpi žmogaus, LGBTQ+, darbuotojų ir migrantų teisės.

 

 

Žygimantas Menčenkovas (Kauno skyrius): Miesto filosofas, mokytojas ir politinis aktyvistas. Vytauto Didžiojo universiteto filosofijos doktorantas.