Kurjerių asociacija

Mes esame kurjerių asociacija, kurios veiklą organizuoja patys kurjeriai. Siekiame išsikovoti  pelnytas garantijas, stabilias pajamas burdamiesi į vieną organizaciją,  gebančią atstovauti mūsų interesus.

Mes siekiame:

  • Sukurti platforminėse įmonėse dirbančių kurjerių ir pavežėjų tinklą Lietuvoje
  • Iškovoti socialines garantijas ir stabilias pajamas šiame sektoriuje dirbantiems žmonėms
  • Teikti teisinę ir materialinę pagalbą savo nariams

Ką darome?

Jungdamiesi į organizaciją, mes tuo pačiu siekiame kurti solidarią bendruomenę – tarpusavyje dalintis informacija apie patiriamas problemas, padėti vieni kitiems iškilus sunkumams.

Kurjerių asociacija yra Gegužės 1-osios profesinės sąjungos (G1PS) dalis. G1PS teikia teisinę ir finansinę paramą, padeda organizaciniais klausimais ir iškilus reikalui, organizuoja kitų profesinės sąjungos narių paramą ir solidarumą.

Tik veikdami išvien, galime išsikovoti deramą pagarbą ir darbo sąlygas. Tai galime padaryti įvairiais būdais – kolektyviniais kreipimaisis į darbdavį (peticijomis), bendrais veiksmais kaip protestai ar streikai, taip pat teisinėmis priemonėmis ir kuriant spaudimą valstybės institucijoms, kad šios užtikrintų deramą platforminėse įmonėse dirbančių žmonių saugumą.

Tapk asociacijos nariu ir prisidėk prie pokyčių kurjerių darbo srityje!

Sek naujienas:

Facebook: Kurjerių asociacija

Telegram: t.me/kurjeriuasociacija

Kur galima susipažinti?:

Kiekvieną antradienį Kaune ir Vilniuje asociacija kviečiu kurjerius kartu papietauti. Tai proga ne tik pigiau pavalgyti, bet ir susipažinti vieni su kitais. Pietų laikas – nuo 14 iki 16 val.. Kaina – savanoriška.

  • Vilniuje – Zanavykų g. 6, socialinis centras „Luna6“.
  • Kaune – A. Mickevičiaus g. 35, antras aukštas, socialinis centras „Emma“ (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Paremkite kurjerius:

Nesate kurjeris, bet norite paremti organizaciją? Kurjerių asociacija renka paramą, kad galėtų finansuoti organizavimosi kampanijas, taip pat kurti paramos fondą, iš kurio būtų mokamos kompensacijos kurjeriams nutikus nelaimei ir skiriama parama sunkiausiai besiverčiantiems žmonėms dalyvauti kolektyviniuose veiksmuose.

Paramą galite pervesti į asociacijos banko sąskaitą (netrukus sukursime daugiau paramos skyrimo variantų):

LT304010051005202548  (Luminor Bank AB)

Gavėjas: Gegužės 1-osios profesinė sąjunga

Mokėjimo paskirtyje įrašykite „Parama Kurjerių asociacijai“.

Kaip su mumis susisiekti:

 kurjeriai@g1ps.lt 

(8-647) 94289

Tapk Kurjerių Asociacijos nariu:

Kurjerių asociacijos nariai įsipareigoja mokėti 5 eurų mėnesinį nario mokestį.  Mokestis pervedamas į asociacijos sąskaitą: LT304010051005202548, Luminor (Gegužės 1-osios profesinė sąjunga). Jeigu nariai nedirba ar neturi pajamų, jie gali būti atleisti nuo mokesčio.

Tapdami Kurjerių asociacijos nariu, įsipareigojate laikytis G1PS įstatų bei principų ir solidarizuotis ginant narių bei kitų dirbančiųjų teises.

Be jūsų žinios, apie narystę asociacijoje ar profesinėje sąjungoje darbdavys ar kitos institucijos nesužinos. Kurjerių asociacija ir G1PS laikosi anonimiškumo principų ir neatskleidžia savo narių duomenų tretiesiems asmenims.