G1PS padaliniai

G1PS padaliniai - tai įmonės, teritoriniu, profesiniu arba visuomeninės veiklos pagrindu veikiančios organizacijos, kurios savarankiškai vykdo savo veiklą, siekia tikslingai gerinti narių darbo ir gyvenimo sąlygas, ginti bei atstovauti narių ekonomines ir socialines teises. G1PS padaliniai gali savarankiškai jungtis į susivienijimus, asociacijas ir kitas organizacijas ar siekdami vienyti pastangas bendriems tikslams pasiekti, gali formuoti bendrus koordinacinius organus.

Kurjerių asociacija

Asociacija siekia vienyti maisto pavežėjų paslaugas teikiančius "Bolt", "Wolt" ir kitų platforminių įmonių kurjerius.

Ukrainiečiai Neringoje

Pabėgėlių iš Ukrainos gyvenančių Neringoje įkurta organizacija, siekianti gerinti gyvenimo sąlygas, atstovauti šios bendruomenės interesus ir užmegzti ryšius su kitomis ukrainiečių bendruomenėmis Lietuvoje.

Tarptautinis padalinys

Planuojamas įkurti naujas G1PS padalinys. G1PS visada padėjo ir dirbo su užsieniečiais ir per metus užaugta iki planų įsteigti tam skirtą padalinį, kuris rūpintųsi informacijos užsienio kalba sklaida, atlieptų konkrečius užsienio piliečių problemas Lietuvoje.

Kauno padalinys

Seniausias G1PS padalinys - šio padalinio veikla artimai susijusi su socialiniu centru "Emma".

Vilniaus padalinys

Didžiausias G1PS padalinys.

Norite suburti savo profesinę sąjungą? Mes galime jums padėti!

G1PS finansiškai ir organizaciškai palaiko naujas iniciatyvas. Kreipkitės į mus jeigu norite sužinoti, kaip galite įkurti savo profesinę sąjungą bei kolektyviai siekti darbo sąlygų gerinimo.