Meno darbuotojų profesinė sąjunga

Meno darbuotojų profesinė sąjunga atstovauja vizualaus meno lauko darbuotojus. Siekiame gerinti kultūrinio darbo aplinką ir materialinę meno darbuotojų padėtį, skatinti meno darbuotojų solidarumą ir tarpusavio pagalbą.

Kas yra meno darbuotoja/s? Dirbanti/s biudžetiniame, viešajame ar privačiame sektoriuje; pagal ilgalaikes ar terminuotas darbo sutartis, paslaugų ar autorines sutartis, individualios veiklos pažymas, ir kt. Meno darbuotoja/s – ne tik meninink*, bet ir dirbanti/s edukacijos, grafinio dizaino, techninio aptarnavimo, patalpų ir parodų priežiūros, teksto redagavimo, ir kt. srityse, turinti/s darbo santykius su vizualaus meno lauko institucijomis, organizacijomis, iniciatyvomis, privačiais asmenimis.

Prisijunkite
Mielai laukiame norinčių aktyviai prisidėti prie MDPS vidinių organizacijos veiklų! Tapti MDPS nariu ar nare galite užpildę Gegužės 1-osios profesinės sąjungos (G1PS) narystės formą. Narystės laukelyje paminėkite, kad stojate į meno darbuotojų padalinį. Užpildžius paraišką per kelias dienas su jumis susisieks profesinės sąjungos atstovai.

Narystės mokestis ir teisės
MDPS nariai moka ne mažesnį nei 5 eurų mėnesinį mokestį pervedant pinigus į bendrą Gegužės 1-osios profesinės sąjungos sąskaitą. MDPS nariai įgija visas teises gauti paramą bei dalyvauti G1PS valdyme. Daugiau informacijos apie nario mokesčio mokėjimą, organizacijos veiklos principus ir įstatus bei narių teises gauti finansinę paramą rasite paspaudus nuorodas apačioje.

mdpsajunga@gmail.com

MDPS iniciatyvinė komanda
Agnė Bagdžiūnaitė, Kauno skyriaus koordinatorė, MDPS atstovė spaudai


Vaida Stepanovaitė, MDPS Koordinatorė

Agnė Jokšė, MDPS Vilniaus skyriaus atstovė

Sekite MDPS naujienas

Kontaktai

Sekite MDPS naujienas

Kontaktai