G1PS padaliniai - tai įmonės, teritoriniu arba profesiniu veiklos pagrindu veikiančios organizacijos, kurios savarankiškai vykdo savo veiklą, siekia tikslingai gerinti narių darbo ir gyvenimo sąlygas, ginti bei atstovauti narių ekonomines ir socialines teises. G1PS padaliniai gali būti neformalūs ir formalūs, savarankiškai bendradarbiauti su kitomis organizacijomis, formuoti bendrus koordinacinius organus.

Kurjerių asociacija

Asociacija siekia vienyti maisto pavežėjų paslaugas teikiančius "Bolt", "Wolt" ir kitų platforminių įmonių kurjerius.

Užsieniečių padalinys

G1PS visada padėjo užsieniečiams spręsti darbo ginčus ir stengėsi burti žmones, atvykusius į Lietuvą iš kitų šalių. Užaugome iki planų steigti padalinį, kuris rūpintųsi užsieniečių atstovavimu, informacijos užsienio kalba sklaida, atlieptų konkrečius užsienio piliečių poreikius ir problemas Lietuvoje.

Ukrainiečiai Neringoje

Pabėgėlių iš Ukrainos gyvenančių Neringoje įkurta organizacija, siekianti gerinti gyvenimo sąlygas, atstovauti šios bendruomenės interesus ir užmegzti ryšius su kitomis ukrainiečių bendruomenėmis Lietuvoje.

Kauno padalinys

Seniausias G1PS padalinys - šio padalinio veikla artimai susijusi su socialiniu centru "Emma".

Vilniaus padalinys

Didžiausias G1PS padalinys.

Norite suburti savo profesinę sąjungą? Mes galime jums padėti!

G1PS finansiškai ir organizaciškai palaiko naujas iniciatyvas. Kreipkitės į mus jeigu norite sužinoti, kaip galite įkurti profesinę sąjungą ir siekti darbo sąlygų gerinimo. Daugiau apie padalinių veiklos sąlygas skaitykite G1PS įstatų 9-oje dalyje.