Prie G1PS jungiasi Ukrainiečių asociacija Nidoje

Kartu su G1PS, ukrainiečiai Neringoje organizuos bendruomenės veiklas ir sieks konstruktyviau kalbėtis su Neringos savivaldybe dėl vaikų užimtumo, transporto ir kitų visuomeninių paslaugų derinimo.

UKRAINIEČIAI NERINGOJE

G1PS taryba

1/12/20231 min read

Šį savaitgalį aplankėme Nidą, kur susitikome su čia gyvenančiomis ukrainietėmis. Grupė ukrainiečių šį rudenį nusprendė kurti savo asociaciją kartu su G1PS. Jos nori ne tik organizuoti bendruomenės veiklas, bet ir konstruktyviau kalbėtis su Neringos savivaldybe dėl vaikų užimtumo, transporto ir kitų visuomeninių paslaugų derinimo. Taip pat, žmonės galvoja kaip užsidirbti pinigų žiemos laikotarpiu ir svarsto apie maisto gaminimą. Padėsime komunikuoti su savivaldybe, o taip pat rūpinsimės, kad artėjant vasaros sezono darbams žmonės gerai išmanytų savo teises darbe.

Deja, bet istorijų apie išnaudojimą, algų neišmokėjimą ir įstatymų nepaisymą girdėjome tikrai ne vieną… Per ateinančius mėnesius organizuosime keliones į kitus Lietuvos miestus, kad žmonės galėtų susipažinti su Lietuva bei kitomis ukrainiečių benduomenėmis.

Džiaugiamės šia nauja pažintimi ir linkime didžiausios sėkmės naujai ukrainiečių asociacijai Neringoje!

P.S. Turėjome malonumą pirmą kartą paragauti G1PS torto.